03

03/ serwis

Jesteśmy pierwszym polskim producentem maszyn do sitodruku. Nasze wieloletnie doświadczenie w budowie oraz konstrukcji maszyn gwarantuje serwis na najwyższym poziomie. Kompletne zaplecze produkcyjne pozwala nam na serwisowanie nie tylko maszyn naszej produkcji. Wykonujemy również kompleksowe renowacje i remonty maszyn.

maszyny bestel

Produkcją maszyn zajmujemy się od ponad 30 lat. Pod marką Betel od 1989r do chwili obecnej. Maszyny i urządzenia powstają w oparciu o własne rozwiązania konstrukcyjne, na które firma uzyskała prawa ochronne w Urzędzie Patentowym. Szeroka gama naszych produktów zadowoli najbardziej wymagających klientów.

maszyny innych producentów

Doświadczenie w produkcji, znajomość zasad budowy i konstrukcji maszyn pozwala nam pomagać przy serwisie maszyn innych producentów.

maszyny chińskie

Podejmujemy się serwisu urządzeń produkcji chińskiej, modyfikując i ulepszając je. Park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra pozwala nam również na podjęcie stałej współpracy w zakresie ich serwisowania.

dorabianie części

Zajmujemy się dorabianiem części do maszyn sitodrukowych, poligraficznych a także urządzeń przemysłowych. 

inne

Wykonujemy także prototypy maszyn wg. powierzonych projektów, realizujemy konstrukcje związane z reklamą, produkujemy maszyny nie tylko poligraficzne pod indywidualne zamówienie klienta.