02

02/ druk

Nabyte doświadczenie podczas kilkuset uruchomień wyprodukowanych przez naszą firmę maszyn przy bardzo urozmaiconych formach druku powoduje, że nie boimy się żadnych wyzwań w druku na różnych podłożach w różnych technologiach.  

lakierowanie uv

Wykonujemy bardzo dokładne lakierowanie wybiórcze i aple zarówno lakierami błyszczącymi jak i matowymi. Przy własnej przygotowalni jesteśmy w stanie wykonać każdą pracę o różnych skalach trudności.

druk farbami uv

Od wielu lat drukujemy farbami UV na różnych podłożach, metal, szkło, folia, karton. Wykonujemy druki rastrowe, CMYK-owe oraz wielokolorowe również z zastosowaniem farb Pantone. Wszystkie prace drukujemy na naszych maszynach półautomatycznych z stałym dociskiem rakla.

druk farbami specjalistycznymi

Farby dwuskładnikowe lub specjalistyczne stosujemy do druku na trudnych materiałach, o słabej przyczepności. Wieloletne doświadczenie oraz przeprowadzane próby pozwalają na dobranie odpowiedniej farby.

farba zdrapka

Farba zdrapka pozwala na pokrycie kodów, przygotowanie kuponów specjalną farbą którą można z łatwością zdrapać. Jako nieliczni wypracowaliśmy zdrapkę UV.

 

lakier wypukły

Uszlachetnianie okładek, folderów, wizytówek lakierem wypukłym tworzy niesamowite wyczuwalne efekty. Lakier poddany specjalnemu procesowi tworzy wyjątkową strukturę.

 

lakier brokatowy

Brokatowy lakier wykorzystujemy do druku na różnego rodzaju okładkach czy publikacjach. Różne rodzaje brokatu pozwalają nam dogodzić wszystkim klientom.

 

druk na szkle

Druk na szkle wykonujemy od wielu lat, zdobywając klientów zarówno z Polski jak i zagranicy. Realizowaliśmy duże zlecenia przede wszystkim rastrowe, drukowaliśmy szyby do automatów do gier. Jesteśmy przygotowani do sprostania wysokim wymaganiom jakościowym.

druk na płytach meblowych

Zadruk na płycie meblowej wykonujemy na specjalnie skonstruowanej maszynie pozwalającej na zadruk w formaci 1250x2500 mm do grubości 5-6 cm. Mamy również doświadczenie w doborze farb do tego typu materiału.

druk na nietypowych materiałach

Blachy metalowe, dibond, alumnium, plexi, szkło, maty podłogowe i większość innych płaskich materiałów jesteśmy w stanie wydrukować.

druk w dużym formacie

Specjalnie skonstruowana maszyna do sitodruku w dużym formacie 1250x2500 mm. Możemy zadrukować materiały do 5-6 cm grubości. Druk farbami jedno lub wielkokolorowy na różnych podłożach.

foliowanie na gorąco

Foliowanie na gorąco to popularna metoda uszlachetniania druku. Wykonujemy szybko i sprawnie foliowanie na automacie w formatach o B5 do B2.

naświetlanie sit

Pełna przygotowalnie sitodrukowa zapewnia doskonałe zaplecze drukarni. Realizujemy też usługi w zakresie naświetlania również druków CMYK.

naciąganie siatek

Siatki naciągamy na maszynie własnej konstrukcji, doświadczenie pozwala nam dobrać odpowiednie parametry, naciągamy siatki również pod odpowiednim kątem do druku rastrowego.